تودیع و معارفه رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران 6 بهمن 1400

تودیع و معارفه رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران 6 بهمن 1400


تودیع و معارفه رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران 6 بهمن 1400

با حکم رئیس دانشگاه تهران، دکتر فاطمه یزدیان، دانشیار محترم دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران به‌عنوان:

رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران منصوب شد.

معارفه دکتر فاطمه یزدیان به‌عنوان رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران در روز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ با حضور دکتر مهدی شهبازی مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران برگزار شد. همچنین از دکتر ملیحه شیانی بخاطر زحمات در دوران تصدی مسئولیتشان تشکر و قدردانی صورت گرفت.

در حکم دکتر سیدمحمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، خطاب به دکتر فاطمه یزدیان آمده است:
 
احتراماً، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده سرکارعالی به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به عنوان رئیس مرکز امور بانوان و خانواده دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. امید است اهداف مرکز مذکور به ویژه ایجاد هماهنگی و ارتباط مستمر بین مراکز سیاستگذاری در حوزه زنان با نظام آموزش عالی کشور، بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشگاه به منظور تحقیق و پژوهش در جهت ایجاد جامعه‌ای خانواده محور و تقویت و تحکیم خانواده بر پایه الگوی اسلامی و انجام فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی مرتبط با امور زنان و خانواده را بر اساس خط مشی دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی مورد اهتمام قرار دهید.‌‌‌‌‌‌‌
مزید توفیقات سرکارعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

-