دیدار هیأت عالی‌ رتبه سازمان بین المللی کار (ILO) از مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران

دیدار هیأت عالی‌ رتبه سازمان بین المللی کار (ILO) از مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران


1393/02/16(صبح)

هیأتی سه نفره متشکل از مدیرکل دپارتمان­‌های استاندارد بین المللی کار، کارشناسی ارشد استاندارد و کارشناس ارشد منطقه‌ای مستقر در دفتر دهلی نو-هند همراه با نماینده وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی صبح روز سه­ شنبه مورخ 1393/2/16 در محل مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران حضور یافتند و با مسؤلان این مرکز به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار ابتدا سرکار خانم دکتر فرهمندپور، سرپرست مرکز، ضمن خوشامدگویی به میهمانان، گزارشی از تاریخچه، اهداف و مهم‌ترین فعالیت­های مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران ارائه کردند.

در ادامه، مدیرکل دپارتمان‌های استاندارد بین المللی کار، سرکار خانم کلئو پاترا دومبیا هنری ضمن ابراز خرسندی از حضور در مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران، به ذکر زمینه‌های همکاری مشترک بین سازمان بین‌المللی کار و این مرکز پرداخت و خواستار گسترش روابط علمی- پژوهشی فیمابین شد.

برگزاری نشست­های علمی مشترک و بررسی شاخص­های مورد نظر ILO، از منظرملاحظات و اقتضائات بومی و نیز اجرای طرح­های پژوهشی توسط محققان مرکز مطالعات و تحقیقات زنان در موضوعات مورد نیاز و با حمایت مالی ILO ، از جمله اقدامات بعدی بود که مورد توافق اولیه طرفین قرار گرفت.