پویش ارمغان 3

پویش ارمغان 3


پویش ارمغان 3 برای آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد آغاز شد:

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: در سالروز وفات حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها پویش ارمغان 3 با هدف حمایت عمومی در راستای آزادی زندانیان زن محکوم به جرائم غیرعمد شروع به کار کرد.

تهران- ایرنا - پویش ارمغان 3 برای آزادی زنان زندانی با جرائم غیرعمد به مناسبت ماه مبارک رمضان ماه کرامت و بخشندگی دوباره آغاز شد پس همه برای آزادی این زنان به این پویش بپیوندیم.

به گزارش ایرنا، امسال سومین سال برگزاری پویش ارمغان است و با همکاری همه مردم به ویژه هنرمندان، خیران و نیکوکاران تاکنون اقدامات خوبی برای آزادی زنان زندانی با جرائم غیرعمد انجام شده است به طوری که در 2 پویش در سال های 95 و 96 تعدادی از این بانوان گرفتار در زندان به همت خیران آزاد شدند.
در پویش ارمغان یک به همت همه مردم، خیران و نیکوکاران حدود ٤٠٠ میلیون تومان برای آزادی ٣٢ زن زندانی و در پویش ارمغان 2 نیز ٨٢٠ میلیون تومان توسط هنرمندان و افراد نیکوکار جمع آوری شد که ١٣ نفر از زنان زندانی با جرائم غیرعمد از زندان های سراسر کشور به آغوش خانواده برگشتند.
در سال 97 و به همت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و ستاد دیه کشور پویش ارمغان 3 در ماه مبارک رمضان آغاز شده است تا بار دیگر دستان یاریگر شما هنرمندان، خیران و نیکوکاران، به زنان زندانی کمک کنند تا تعدادی دیگر از این بانوان که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می برند، از زندان آزاد شوند.
اینکه شنیده می شود که «من یک زن زندانی ام یک زندانی که دستم از همه جا کوتاه است» آن هم از سوی یک مادر خانواده خیلی دردناک است، مادری که باید فرزندانش را در آغوش گرمش تربیت کند، اکنون اسیر زندان شده آن هم به دلیل مشکلات مالی، پس بهتر است همه به این پویش بپیوندیم تا امسال تعداد بیشتری از این بانوان بتوانند گرمی کانون خانواده شان را بار دیگر احساس کنند به امید اینکه دیگر به این مکان بازنگردند.
همه به یاریشان بشتابیم، بیاییم تا قفل دستبندشان را با مشارکت در آزادسازی زنان زندانی جرائم غیرعمد باز کنیم. به امید همراهی و مشارکت همه نیکوکاران و خیران.
راههای مشارکت از طریق کد دستوری #101* 780* و یا واریز وجه به شماره حساب های ستاد دیه کشور به نام بانک ملی ایران به شماره حساب 0155550000004 و یا شماره روی کارت 6037991199517503 است.
همچنین قرار است نمایش «چشم هایی که مال توست» از بهاره رهنما که به عنوان سفیر به پویش ارمغان 3 پیوسته است،  به نفع آزادسازی زنان زندانی با جرائم غیرعمد در تئاتر شهرزاد اجرا شود.
اکنون 250 زن با جرائم غیرعمد در زندان های کشور بسر می برند که نیازمند یاری و دستان گرم خیران و نیکوکاران هستند.