لیست اخبار لیست اخبار

1400/10/30 - کارگاه مقدماتی قدرت پادکست در روایتگری 1400/10/30 - کارگاه مقدماتی قدرت پادکست در روایتگری

1400/10/30

مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران برگزار کرد:

کارگاه مقدماتی قدرت پادکست در روایتگری

مدرس سجاد موسوی راضی

کارشناس روابط عمومی و رسانه

سازنده پادکست تخصصی PR Pros

زمان: 30 دی ماه 1400 از ساعت 16 لغایت 18 در محیط گوگل میت

گزارش این وبینار در ذیل پوستر قابل مشاهده است.

 

گزارش:
نخستین دوره قدرت پادکست در روایت گری به همت مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران روز پنجشنبه 30 دیماه 1400 به صورت آنلاین برگزار شد.
این دوره که با هدف توانمندسازی جوانان به ویژه دختران و زنان کشور توسط مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران برنامه ریزی شده بود با حضور 11 مهارت آموز که بیش از نیمی از آنها را بانوان تشکیل می دادند برگزار شد.
سجاد موسوی راضی، مدرس دوره قدرت پادکست در روایت گری، سازنده پادکست PR Pros نخستین و قدیمی ترین پادکست کشور در حوزه روابط عمومی، در این دوره اصول و قواعد روایت گری را مطرح کرد. وی در این دوره دو ساعته آنلاین، موضوعاتی همچون مخاطب شناسی برای پادکست، روندهای تولید و ساخت پادکست در کشور و جهان، روش های توزیع و انتشار پادکست، شیوه های معمول ضبط، و انواع برنامه سازی پادکست را برای مهارت آموزان تشریح کرد.
شرکت کنندگان در این دوره پرسش های خود را در مورد چالش های ساخت پادکست مطرح کردند. در پایان این دوره گواهینامه حضور برای مهارت آموزان از سوی مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران صادر شد.این مرکز در نظر دارد به زودی دوره های مشابه دیگری در حوزه ساخت پادکست برای علاقمندان برگزار کند.